Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona Główna213622617325
2Aktualności72830669765
3Krzywy las2132814069
4Komunikacja1460937064
5Archiwum, starsze niż miesiąc11010445966
6Biuletyny Informacji Publicznej1012943509
7Archiwum, starsze niż pół roku9924447984
8Plan miasta i gminy785794700
9Zabytki687766330
10Baza noclegowa650816833
11Gryfino580965755
12Archiwum5681118482
13Kino Gryf492494318
14Centrum Informacji Turystycznej462324890
15Samorząd456803716
16Rekreacja409724690
17Zaopiekuj się mną393009340
18Przyroda gminy377375294
19Baza gastronomiczna377165707
20Gryfińskie legendy356254351
21Geografia Gminy344178983
22Kluby Sportowe330424437
23Historia miasta323555759
24Mapa serwisu314574365
25Akty prawa miejscowego307733806
26Apteki304202065
27Demografia i statystyki287744552
28Niezbędnik286624282
29Gospodarka i otoczenie gospodarcze277905564
30Instytucje kultury276984715
31Park Krajobrazowy "Dolina Dolnej Odry"271924417
32Turystyka rowerowa271864693
33Infrastruktura263357390
34Miejscowości w gminie257287192
35Wydarzenia243348184
36Galerie, miejsca wystawowe241744441
37Bazy danych ofert239664103
38Programy i strategie lokalne233524096
39Pomoc dla przedsiębiorców222594120
40O Serwisie207443692
41Kościoły203451268
42Stralsund201705281
43Redakcja200893957
44Turystyka wodna200044346
45Turystyka piesza193933668
46Kościół p.w. Narodzenia NMP, dawniej św. Mikołaja189353147
47Baza189244651
48"Sprzątnij po swoim psie, to dobry zwyczaj"189055352
49Mury obronne i Brama Bańska188592808
50Restauracje188023058
Pobierz Adobe Acrobat Reader Pobierz Real Player

    wstecz . do góry . strona główna . mapa serwisu . archiwum wiadomości                        

© Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie | Redakcja | Uwagi i sugestie
Wrota Gryfina są częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

www.icor.pl