IV Kadencja

    


  



Henryk Piłat 
 - Burmistrz Miasta i Gminy
Eugeniusz Kuduk  - Z-ca Burmistrza Miasta i Gminy
Beata Kryszkowska  - Sekretarz Miasta i Gminy Gryfino
Jolanta Staruk  - Skarbnik Miasta i Gminy Gryfino


Radni IV kad. Rady Miejskiej w Gryfinie  - 2002-2006

1. Jan Bielecki
2. Magdalena Anna Chmura - Nycz
3. Kazimierz Antoni Fischbach - przewodniczący od 29.09.2005
4. Krystyna Gazdecka
5. Józef Zdzisław Gutkowski
6. Czesław Kapusta
7. Lidia Karzyńska-Karpierz
8. Elżbieta Kasprzyk
9. Mieczysław Matuszewski
10. Janina Nikitińska
11. Artur Adam Nycz - wiceprzewodniczący od 26.02.2004 do 29.09.2005
12. Kazimierz Płonka
13. Jan Ragan - (przewodniczący do 21.01.2004 r.)
14. Antoni Rak
15. Marek Sanecki
16. Mieczysław Edward Sawaryn
17. Janusz Stanisław Skrzypiński - wiceprzewodniczący od 29.09.2005
18. Maciej Szabałkin - wiceprzewodniczący
19. Ireneusz Sochaj
20. Stanisław Strzelczyk (radny od 28 kwietnia 2005 r.)
21. Zenon Trzepacz - przewodniczący do 30.06.2005 r. (wiceprzewodniczący do 29.01.2004 r.) 


                                                                  


 
Pobierz Adobe Acrobat Reader Pobierz Real Player

    wstecz . do góry . strona główna . mapa serwisu . archiwum wiadomości                         Wersja XML tej strony

© Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie | Redakcja | Uwagi i sugestie
Wrota Gryfina są częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

www.icor.pl