Roczne sprawozdania z realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi

>> SPRAWOZDANIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY GRYFINO Z REALIZACJI ZADAŃ Z ZAKRESU GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI za 2012 r.

>> SPRAWOZDANIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY GRYFINO Z REALIZACJI ZADAŃ Z ZAKRESU GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI za 2013 r.

>> SPRAWOZDANIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY GRYFINO Z REALIZACJI ZADAŃ Z ZAKRESU GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI za 2014 r.

>>SPRAWOZDANIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY GRYFINO Z REALIZACJI ZADAŃ Z ZAKRESU GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI za 2015 r.

>>SPRAWOZDANIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY GRYFINO Z REALIZACJI ZADAŃ Z ZAKRESU GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI za 2016 r.

>> SPRAWOZDANIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY GRYFINO Z REALIZACJI ZADAŃ Z ZAKRESU GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI- za 2016 r. KOREKTA

>>SPRAWOZDANIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY GRYFINO Z REALIZACJI ZADAŃ Z ZAKRESU GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI za 2017 r.

>>SPRAWOZDANIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY GRYFINO Z REALIZACJI ZADAŃ Z ZAKRESU GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI za 2017 r. KOREKTA

>> Analiza gospodarki odpadami komunalnymi w 2017 roku

>> Analiza gospodarki odpadami komunalnymi w 2016 roku - korekta

>> Analiza gospodarki odpadami komunalnymi w 2016 roku

>> Analiza gospodarki odpadami komunalnymi w 2015 roku

>> Analiza gospodarki odpadami komunalnymi w 2014 roku

>> Analiza gospodarki odpadami komunalnymi w 2013 roku

>> Informacja dotycząca gospodarki odpadami komunalnymi w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2014 roku


 
Pobierz Adobe Acrobat Reader Pobierz Real Player

    wstecz . do góry . strona główna . mapa serwisu . archiwum wiadomości                         Wersja XML tej strony

© Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie | Redakcja | Uwagi i sugestie
Wrota Gryfina są częścią projektu współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego pn. "eGryfino I - wdrożenie rozwiązań społeczeństwa informacyjnego w Gminie Gryfino"

www.icor.pl